Verpleegkundigen - Particulier in de regio West-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (357)
Brussel (53)
Henegouwen (649)
Limburg (359)
Luik (250)
Luxemburg (34)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (418)
Vlaams-Brabant (223)
Waals-Brabant (58)
West-Vlaanderen (436)


 

Verpleegkundigen - Particulier in de regio West-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


Bond Moyson Thuisverpleging
President Kennedypark 2
8500 Kortrijk

T: 056 - 230381
F: 056 - 230380

E: ctz.wvl@socmut.be
W: http://www.socmut.be/

Albrecht A
Pensjagersstraat 8
8400 Oostende

T: 059 - 507000

E: ann.albrecht@pandora.be

Ampe Anoek
Reigerslaan 11
8210 Loppem

T: 050 - 841809
M: 0476 - 620132

E: anoek.ampe@skynet.be

Anja
Nieuwelangestraat 110
8400 Stene

M: 0477 - 180892

E: kris.jonckheere@pandora.be

Antonissen I
J. Gadeynehelling 7-9
8370 Blankenberge

M: 0477 - 590528

E: ingrid.an@pandora.be

Baccarne A
Houthulstseweg 9
8920 Poelkapelle

M: 0474 - 342183

E: ann@thuisverpleging-langemark.be

Bart Soete Thuisverpleging BVBA
Koning Boudewijnlaan 22
8370 Blankenberge

T: 050 - 414817
M: 0475 - 464284
F: 050 - 414817

E: info@bartsoete.be

Bertrem Ann
Olieslagerijstraat 3
8020 Waardamme

T: 050 - 673563
M: 0477 - 379481

E: bertrem.ann@skynet.be

Blomme F
Veldstraat 31
8740 Pittem

T: 051 - 464389
M: 0478 - 530439
F: 051 - 464389

E: francisblomme@skynet.be

Bond Moyson Thuisverpleging
Zilverstraat 43
8000 Brugge

T: 056 - 230381
F: 050 - 447909

E: ctz.wvl@socmut.be

Brinckman Sandra CV
Stevenistenstraat 15
8830 Gits

M: 0476 - 915369

E: sandra.brinckman@belgacom.net

Bultinck I
Egelantierenstraat 13
8020 Oostkamp

M: 0476 - 341150

E: delie@skynet.be

Byttebier S
Paanderstraat 69
8760 Meulebeke

M: 0495 - 105844

E: sbyttebier@tiscalinet.be

Callant S
Vinkestraat 103
8560 Wevelgem

M: 0475 - 273554

E: sonja.callant@skynet.be

Callewaert Greta
Dokter Vannestestraat 8
8510 Marke

T: 056 - 203184
F: 056 - 203184

E: greta_callewaert@pandora.be

Cinjaere N
Groenhagestraat 19
8432 Leffinge

T: 059 - 304552
F: 059 - 313364

E: danny.deflou@pandora.be

Compernolle Hilde
Zwaluwneststraat 3
8210 Zedelgem

T: 050 - 241770
M: 0497 - 227868

E: hilde.compernolle@belgacom.net

Corteel-Swinnen
Waterhoenstraat 6
8670 Oostduinkerke

T: 058 - 519250
F: 058 - 516269

E: eddy.corteel@mail.be

Cremery Kristof
Gaston Roelandtsstraat 43
8020 Oostkamp

M: 0475 - 870480

E: kristof.cremery@telenet.be

Crevits M
De Voerman 39
8980 Zonnebeke

T: 051 - 771994
M: 0497 - 488175
F: 051 - 771994

E: sixjm@skynet.be

D'Hulster Janis Thuisverpleging BVBA
Vandepoelelaan 25
8810 Lichtervelde

T: 051 - 722804
M: 0496 - 400792

E: janis.dhulster@telenet.be

D-Medica BVBA
Essestraat 1d
8810 Lichtervelde

T: 051 - 546939
M: 0496 - 282874

E: d-medica@skynet.be

De Caesemaeker A
Leeuwerikenstraat 92
8400 Oostende

T: 059 - 435829

E: annouk.de.caesemaeker@telenet.be

Debeer P
Houthulstseweg 100b
8920 Poelkapelle

T: 057 - 485383

E: petra.debeer@skynet.be

Debrabandere C
Desselgemstraat 22
8540 Deerlijk

T: 056 - 706218

E: goessaert.debrabandere@skynet.be

Debusschere Hans Thuisverpleging BVBA
Moriaanstraat 1a
8800 Roeselare

T: 051 - 253700
M: 0475 - 618706
F: 051 - 253701

E: hans.debusschere@telenet.be

Deflou Danny Thuisverpleging BVBA
Groenhagestraat 19
8432 Leffinge

T: 059 - 304552
M: 0475 - 490423
F: 059 - 313364

E: danny.deflou@pandora.be

Dejaeghere M
Lommergoed 56
8560 Gullegem

M: 0473 - 312727

E: marinkadejaeghere@skynet.be

Dekeyzere Marleen
Oudstrijderslaan 23
8920 Langemark

M: 0477 - 431786

E: marleen@thuisverpleging-langemark.be

Delporte Ann VOF
Ieperstraat 34
8953 Wijtschate

T: 057 - 363088
M: 0472 - 508319

E: ann.delporte@pandora.be

Depreitere Stijn
Andrť Chocqueelstraat 3
8400 Oostende

M: 0479 - 997361

E: stijn.depreitere@telenet.be

Desmedt Carine
Azaleastraat 10
8730 Beernem

T: 050 - 789787
M: 0496 - 837477

E: carine.desmedt@scarlet.be

Devos R
Spinstersstraat 7
8730 Beernem

T: 050 - 780140
F: 050 - 792534

E: roos.devos@compaqnet.be

Devriendt Annelies
Kuurnsestraat 46a
8860 Lendelede

M: 0479 - 769018

E: annelies.devriendt@skynet.be

F.A. & A.
Wittogstraat 11
8554 Sint-Denijs

M: 0474 - 864002

E: els.casteele@pandora.be

Familiezorg West-Vlaanderen
Deken Debrouwerstraat 4
8900 Ieper

T: 057 - 201214
F: 057 - 219339

E: ieper@familiezorg-wvl.be

Familiezorg West-Vlaanderen
Krommewalstraat 1
8700 Tielt

T: 051 - 400443
F: 051 - 407882

E: tielt@familiezorg-wvl.be

Familiezorg West-Vlaanderen
Sint-Jansplein 8
8000 Brugge

T: 050 - 336500
F: 050 - 338898

E: brugge@familiezorg-wvl.be

Familiezorg West-Vlaanderen
Sint-Rembertlaan 20
8820 Torhout

T: 050 - 214182
F: 050 - 217166

E: torhout@familiezorg-wvl.be

Familiezorg West-Vlaanderen
Heilige-Geeststraat 11
8500 Kortrijk

T: 056 - 201548
F: 056 - 258747

E: kortrijk@familiezorg-wvl.be

Goemaere L
Ruiffeleindestraat 7
8553 Otegem

T: 056 - 645391

E: goemaere.lieve@telenet.be

Graf A
Landingstraat 42
8908 Vlamertinge

M: 0499 - 143292

E: ann.graf@skynet.be

Heldenbergh Carine
Zeedijk Wenduine 74
8420 Wenduine

T: 050 - 424165
M: 0494 - 635556

E: carine.heldenbergh@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?