Verpleegkundigen - Particulier in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (357)
Brussel (53)
Henegouwen (649)
Limburg (359)
Luik (250)
Luxemburg (34)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (418)
Vlaams-Brabant (223)
Waals-Brabant (58)
West-Vlaanderen (436)


 

Verpleegkundigen - Particulier in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Vleugels D
Schoterheide 80
3980 Tessenderlo

T: 013 - 671377
M: 0496 - 222397

E: diane.vleugels@telenet.be
W: http://www.thuisverplegingdianevleugels.be/

Wit-Gele Kruis Limburg VZW
Welzijnscampus: Weg Naar As
3600 Genk

T: 089 - 300880
F: 089 - 300888

E: wit-gelekruis@limburg.wgk.be
W: http://www.wit-gelekruislimburg.be/

Akkiran O
Hermesdijkstraat 3
3600 Genk

M: 0472 - 306636

E: ozcan20@hotmail.com

An Nagels BVBA
Smisveld 49
3832 Ulbeek

T: 012 - 210402
M: 0479 - 578554
F: 012 - 210402

E: an.nagels@skynet.be

Awouters Nathalie
Verlorenkost 28
3550 Zolder

M: 0476 - 327488

E: nathalie.awouters@telenet.be

Bekkers Sarah
Deurnestraat 90
3583 Paal

M: 0476 - 719930

E: bekkers_sarah@hotmail.com

Berden Marijke
Herkkantstraat 14
3540 Berbroek

T: 013 - 551806

E: marijke.berden@gmail.com

Bosmans Carine
Nieuwstraat 46
3550 Zolder

T: 011 - 533918
M: 0475 - 328388
F: 011 - 536099

E: carine.bosmans@skynet.be

Bosmans Vanessa
Hubesheide 15b
3960 Opitter

T: 089 - 411216
M: 0495 - 605475
F: 089 - 411216

E: vanessa_bosmans@telenet.be

Boudin Patricia BVBA
Bevingen-Centrum 39
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 688055
M: 0475 - 301726
F: 011 - 688055

E: boudin-patricia@hotmail.com

Braeken Veerle
Wiekstraat 126
3600 Genk

M: 0486 - 878304

E: veerle.braeken@pandora.be

CLAES RITA
Mudakkers 57
3920 Lommel

T: 011 - 745667
M: 0496 - 772594

E: rita.claes@pandora.be

Claessens A
Trichterweg 76
3690 Zutendaal

T: 089 - 248231
M: 0472 - 774170

E: anjaclaessens@hotmail.com

Clerix K
Raakstraat 21
3950 Kaulille

T: 011 - 815561
M: 0475 - 835843

E: kelly.clerix@skynet.be

Coenen Erik
Rozenstraat 97
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 401597
F: 011 - 401579

E: thuisverpleging@skynet.be

Collette Brigitte BVBA
Kerkveldweg 5
3724 Vliermaal

M: 0476 - 630396

E: collete.brigitte@telenet.be

Coolen Ria BVBA
Neyenstraat 18
3960 Bree

T: 089 - 465701
M: 0496 - 535095

E: ria.coolen@skynet.be

De Voorzorg Thuisverpleging
Capucienenstraat 10
3500 Hasselt

T: 011 - 224422
F: 011 - 220430

E: thuisverpleging@devoorzorg.be

Dienst Thuisverpleging Vanvlijmen BVBA
Hoeverkerkweg 54
3660 Opglabbeek

T: 089 - 856540
F: 089 - 812576

E: johny.vanvlijmen@dtvplus.be

Dienstencentrum De Kring
Bosstraat 7
3930 Hamont

T: 011 - 610588
F: 011 - 622416

E: liesbet.clijsters@rusthuizenza.be

Dierckx Luc Thuisverpleging BVBA
Kennipstraat 45
3600 Genk

T: 089 - 305466
M: 0477 - 295624
F: 089 - 794772

E: dierckx.bosmans@skynet.be

Frank Robyns Thuisverpleging GCV
Seringenstraat 27
3511 Kuringen

M: 0485 - 458135

E: frank.robyns@gmail.com

Franssen Karine
Kapelstraat 48
3550 Heusden

M: 0479 - 416530

E: karine.franssen@skynet.be

Geusens-Dilissen Linda
Driesstraat 2
3900 Overpelt

T: 011 - 649850

E: geussens.dilissen@skynet.be

Gijbels J & Billen M
Oostereindestraat 46 Bus 3.2
3560 Lummen

T: 013 - 294234
M: 0478 - 440111
F: 013 - 294234

E: jim.gijbels@telenet.be

Gijsen L
Beisstraat 4
3730 Hoeselt

M: 0496 - 222541

E: lilgijs@hotmail.com

Grauwels S
Oosterwennel 68
3600 Genk

M: 0473 - 798490

E: saskiagrauwels@gmail.com

Healing Groenen Marijke BVBA
Koolmijnlaan 32
3580 Beringen

T: 011 - 435144
M: 0478 - 330352
F: 011 - 435244

E: groenenmarije@hotmail.com

Heijlen Kim
Kerkdijk 7
3900 Overpelt

M: 0497 - 121894

E: kimheijlen@skynet.be

Helderweirt Magali
Baan naar Bree ZN
3990 Peer

T: 011 - 635257
M: 0479 - 659979

E: magali.helderweirt@telenet.be

Heuts Sarah
Zavelvennestraat 162
3500 Hasselt

M: 0478 - 208592

E: sarah.heuts@telenet.be

Home-Care
Speltstraat 18
3650 Dilsen-Stokkem

M: 0495 - 302775

E: home-care@live.be

Jans L
de Tieckenstraat 31
3840 Bommershoven

T: 012 - 743073
M: 0475 - 802432

E: janslutgard@hotmail.com

Kaes Lutgarde Thuisverpleging
Boekweitstraat 35
3650 Dilsen-Stokkem

T: 089 - 753725
M: 0499 - 394248
F: 089 - 209790

E: lutgardekaes@hotmail.com

Kumpen Greet Verpleging aan Huis
Everselkiezel 67
3550 Heusden

T: 011 - 432016
M: 0475 - 528498

E: kumpen.greet@skynet.be

Maria Stessens
Ambachtstraat 9
3930 Hamont

T: 011 - 445732
M: 0496 - 863777

E: huibre-stessens@telenet.be

Nissen Gerard BVBA
Sint-Pietersstraat 137b
3630 Leut

T: 089 - 756463
M: 0475 - 760338
F: 089 - 621948

E: gerard.nissen@telenet.be

P.M.V.H. Peter Meyers BVBA
Hennepstraat 7
3600 Genk

T: 089 - 355998

E: pmeyers@telenet.be

Pareyn K
Roterstraat 35
3960 Bree

M: 0496 - 397371

E: pareynkaren@hotmail.com

Plus Thuisverpleging
Keyertstraat 25
3650 Dilsen-Stokkem

T: 089 - 794561
M: 0472 - 848232

E: info@plusthuisverpleging.be

Reynkens Ingrid
Onze-Lieve-Vrouwstraat 106
3550 Zolder

M: 0473 - 128576

E: ingrid.reynkens@pandora.be

Rita Peeters
Bomerstraat 11
3640 Kinrooi

T: 089 - 702678
M: 0496 - 534616

E: ritapeeters12@hotmail.be

Roosen Gunther-A tot Z Thuisverpleging
Wijngaardstraat 39
3740 Munsterbilzen

T: 089 - 751922
M: 0477 - 138219
F: 089 - 751922

E: gunther.roosen@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?