Verpleegkundigen - Particulier in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (357)
Brussel (53)
Henegouwen (649)
Limburg (359)
Luik (250)
Luxemburg (34)
Namen (194)
Oost-Vlaanderen (418)
Vlaams-Brabant (223)
Waals-Brabant (58)
West-Vlaanderen (436)


 

Verpleegkundigen - Particulier in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Ata BVBA
Essenhoutstraat 27
2950 Kapellen

T: 03 - 8080960
F: 03 - 6053383

E: info@thuisverpleging-ata.be
W: http://www.thuisverpleging-ata.be/

Onafhankelijke Thuisverpleging vzw, Overwinningsstraat 133-135, 2830 WillebroekOnafhankelijke Thuisverpleging vzw
Overwinningsstraat 133-135
2830 Willebroek

T: 03 - 8607000
T: 03 - 8282313
M: 0477 - 276382
F: 03 - 8660782
F: 03 - 8281406

E: info@otv.be
W: http://www.otv.be/

Genbrugge Tom
Stationsstraat 112
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 323065
M: 0474 - 275410
F: 015 - 323065

W: http://www.thuisverplegingsgroeptomgenbrugge.be/

Ann Mortelmans
Wederik 8
2390 Oostmalle

T: 03 - 3093900
F: 03 - 3093900

E: heyno@skynet.be

Bouwens L
Manebruggestraat 204
2150 Borsbeek

T: 03 - 3217013

E: marleen.bouwens@pandora.be

Bpoint BVBA
Valkenborch 20
2440 Geel

T: 014 - 586406

E: info@bpoint.be

Breugelmans Gerda
Grote Markt 23
2300 Turnhout

T: 014 - 435392
M: 0477 - 870314
F: 014 - 435392

E: breugelmansgerda@telenet.be

Caes-Goetschalckx
Kruisstraat 2
2222 Wiekevorst

T: 014 - 260644
M: 0475 - 368980

E: peter.goetschalckx@scarlet.be

Centrum voor Thuisverpleging
Jaak Blockxstraat 73
2640 Mortsel

T: 03 - 6334680
F: 070 - 704022

E: centrum-oikade@telenet.be

Cura Thuisverpleging
Antwerpsestraat 156
2850 Boom

T: 03 - 8889932
F: 015 - 318794

E: curathuisverpleging@skynet.be

De Bie Wendy
Konijnenbos 12
2400 Mol

T: 014 - 312234

E: debiewendy@skynet.be

Delcourt Verpleging
Moretuslei 17
2940 Stabroek

T: 03 - 2973062

E: delcourt.ilse@telenet.be

Dexters M
Guido Gezellestraat 48
2400 Mol

T: 014 - 700045

E: maddy.dexters@pandora.be

Faes-Nuyts Thuisverpleging bvba
Schooldreef 47
2400 Mol

T: 014 - 810078
M: 0495 - 509078
F: 014 - 813923

E: gfaes@pandora.be

Fleerackers Griet
Zondereigen 53c
2387 Baarle-Hertog

M: 0496 - 086597

E: griet.fleerackers@telenet.be

Gene - Boel
Zandstraat 87
2110 Wijnegem

T: 03 - 3541005
F: 03 - 3541005

E: gene.boel@skynet.be

Goovaerts M
Lierbaan 321
2580 Putte

T: 015 - 758776
M: 0477 - 664398
F: 015 - 758776

E: mieke_goovaerts@hotmail.com

Haest Ines
Hoogstraat 30
2460 Lichtaart

M: 0496 - 860526

E: ines.haest@vobako.be

Hoefkens Ann
Molenstraat 71
2840 Reet

M: 0497 - 357215

E: thuishulp@gmail.com

Holemans Els
Oude Liersebaan 47
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 251535
M: 0495 - 207937

E: elisabeth.holemans@pandora.be

Jacobs Mark
Sint-Jan Vianneystraat 24
2610 Wilrijk

T: 03 - 8287343
M: 0497 - 482504

E: markjacobs@skynet.be

Jan Quax BVBA
Ham 26
2430 Eindhout

T: 014 - 867798
M: 0476 - 892274
F: 014 - 867798

E: jan.quax@belgacom.net

Jans Erika
Echelsven 22
2450 Meerhout

T: 014 - 302409
M: 0477 - 341455

E: erik.jans@telenet.be

Janssen Heidi
Eekhofstraat 58
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 3141129
M: 0497 - 544651
F: 03 - 3141129

E: heidi.janssen@pandora.be

Janssens Ilse BVBA
Poederleesteenweg 13
2460 Lichtaart

M: 0493 - 065734

E: ilse.janssens1@telenet.be

Knops Kurt
Slagvelden 14
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 250358
F: 015 - 250359

E: knopskurt@skynet.be

Laenen Hedwige
Dreef 5
2350 Vosselaar

T: 014 - 429643
M: 0486 - 271596

E: hela@telenet.be

Laevaert Hilde
Voltastraat 11
2627 Schelle

T: 03 - 8870503

E: hilde.laevaert@telenet.be

Lambrecht X
Tulpenstraat 8a
2223 Schriek

T: 015 - 553348
F: 015 - 553348

E: xavier.lambrecht@skynet.be

Leandir
Rode Hoevelaan 7
2940 Stabroek

T: 03 - 2971399
F: 03 - 2971399

E: leandir@telenet.be

Lievens Diane VOF
Itegemseweg 82
2222 Wiekevorst

T: 014 - 703442
M: 0475 - 299309

E: diane.lievens@telenet.be

Maldoy Ann
Kroonstraat 179
2140 Borgerhout

M: 0497 - 202175

E: ann_maldoy@hotmail.com

MDA Thuisverpleging
ItaliŽlei 46
2000 Antwerpen

T: 03 - 8290482

E: mda_thuisverpleging@hotmail.com

Mortelmans N
Belpairestraat 8
2600 Berchem

T: 03 - 3120500
M: 0495 - 565868
F: 03 - 3120500

E: nancy.mortelmans@pandora.be

Nauwelaerts Timmy
Lostraat
2220 Heist-op-den-Berg

M: 0495 - 579242

E: timmy.nauwelaerts@skynet.be

Pessers Carl
2180 Ekeren

T: 03 - 6445304
M: 0498 - 613187

E: carl.pessers@fulladsl.be

SL Verpleging
Hof ter Schriecklaan 50
2600 Berchem

M: 0473 - 485797

E: sl_verpleging@hotmail.com

Sowel
Frederik de Merodestraat 76-78
2800 Mechelen

T: 015 - 206690

E: mechelen@sowel.be

Sowel
Kipdorp 41
2000 Antwerpen

T: 03 - 2313734
F: 03 - 2329497

E: info@gbh.lmpa.be

Spits Ilse
Zoetewei 50a
2580 Putte

M: 0474 - 981861

E: spits.ilse@compaqnet.be

Storms N
Koningsplein 19
2500 Koningshooikt

M: 0474 - 978132

E: nele_storms@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?